نحوه ی ثبت سفارش به چه شکلیه؟
دو راه برای ثبت سفارش هست که میتونید اقدام کنید و خریدتون رو انجام بدین. سایت و تلگرام، که برای هردو میتونید از درگاه اینترنتی پرداختتون رو انجام بدین.
ارسال سفارش ها به چه صورته؟
برای اطلاع کامل و دقیق از ارسال سفارش ها وارد بخش (نحوه ی ارسال سفارش ها) بشید.
چرا پرداخت در محل نداریم؟
اکثر محصولات به دلیل اینکه سفارشی تولید میشن امکان پرداخت در محل وجود نداره و دلیل دیگش هم بدقولی پست برای پرداخت در محل های خارج از تهرانه که خیلی دیر به دیر و با کلی سختی تسویه هارو انجام میده.
اگر بخوام سفارشم همون روز یا زودتر به دستم برسه باید چیکار کنم(تولد، مناسبت، هدیه و....)؟
برای موارد این چنینی میتونید قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا بهتون اطلاع بدیم که امکانش هست سفارشتون همون روز به دستتون برسه یا خیر. البته البته ما همه ی تلاشمون رو میکنیم که همون روز به دستتون برسه و روز قشنگی رو برای عزیزتون بسازید.
چرا مدت زمان آماده سازی سفارش ها بین 4 تا 9 روز کاریه؟
اکثر محصولاتمون به صورت سفارشی تولید میشن و بعد از ثبت سفارش میرن برای مراحل آماده سازی. بعدش هم دوتا سه روز زمان میبره تا پست سفارشتون رو تحویل بده. البته اکثر سفارشات فردای روزی که ثبت سفارش انجام میشه ارسال میشن و در کمترین زمان ممکن و صد البته با عشق به دستتون میرسن.
برای انتخاب لباس چطور سایزم رو مشخص کنم؟
برای مشخص کردن سایزتون حتما از جدول راهنمای سایز استفاده کنید و به سایزی که معمولا میپوشید استناد نکنید، چون الگوی لباس ها و در نتیجه اندازه اون ها ممکنه باهم متفاوت باشه . یکی از لباس های خودتون رو روی زمین پهن کنید و طبق جدول عرض زیر بغل و ارتفاع لباستون رو اندازه بگیرید و بعد از مقایسه با اندازه های جدول سایزتون رو انتخاب کنید.
آیا امکان تعویض لباس ها بخاطر سایز وجود داره؟
این امکان در حال حاضر فقط برای تیشرت های کالکشمنون وجود داره که میتونید در صورتی که سایزرو اشتباه انتخاب کرده بودید، سایز تیشرت رو تعویض کنید. برای باقی لباس ها این امکان وجود نداره به دلیل اینکه سفارشی چاپ میشن و از راهنمای سایز به راحتی میتونید استفاده کنید و سایزتون رو انتخاب کنید.
نحوه ی گرفتن کد رهگیری پستی به چه شکلی هست؟
برای دریافت کد رهگیری پستی یک تا دوروز بعد از اینکه پیامک ارسال سفارشتون براتون اومد میتونید از پشتبیانی ما کدتون رو بگیرید و با وارد کردنش داخل سایت پست از وضعیت سفارشتون اگاه بشید.
آیا تخفیف هم داریم؟
تخفیف های ما مناسبتی هستش و در روزهای خاصی مثل تولد پترا اعمال میشه که داخل سایت، اینستاگرام و تلگراممون اعلام میکنیم و میتونید از تخفیف استفاده کنید.
آیا امکان مرجوع کردن سفارش وجود داره؟
برای اطلاع کامل در مورد مرجوع کردن کالا وارد بخش (شرایط بازگشت کالا) بشید.
پیشنهاد:
برای خرید سریع تر و پرداخت راحتتر در درگاه بانکی پیشنهاد میکنیم فیلترشکنتون رو خاموش کنید.
سوال دیگه ای دارین؟
با پیشتیبانی ما داخل تلگرام در ارتباط باشید که با عشق در خدمتتون هستیم. (09056613498)
تفاوت تیشرت، تیشرت کالکشن و تیشرت اسپان و ملانژ چیست؟
تیشرت های کالکشن : صد در صد نخ پنبه هستن به صورت عمده تولید شده و چاپشون سیلک هستش که امکان تعویض سایز در صورت استفاده نکردن از تیشرت تا 72 ساعت وجود داره (هزینه ی ارسال بر عهده ی مشتری هستش).
تیشرت اسپان و ملانژ : از جنس پارچه اسپان و ملانژ هستن و دارای پلی استرن و به صورت سفارشی چاپ سابلیمیشن براشون انجام میشه.
تیشرت: صد در صد نخ پنبه هستن و به صورت سفارشی چاپ میشن
تفاوت هودی و هودی دیجیتال چیست؟
هودی دیجیتال: پارچه ی هودی های مشکی صددرصد نخ پنبه و هودی های رنگی اسپان دورس هستش که به صورت سفارشی چاپ میشن. هودی: پارچه ی هودی ها ملانژ هستش و چاپ سابلیمیشن به صورت سفارشی براشون انجام میشه.